W Kręgu Dusz.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój 01.

3 posters

Strona 21 z 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Czw 04 Paź 2012, 22:36

Spojrzał na Sammaela morderczym wzrokiem.
-Hmm... gdyby tak...-zaczął cicho się zastanawiać -...wybiłbym ci jedynki... Też byś się tak szczerzyl?
Wbił wzrok w sufit po chwili zamykając oczy.
-Tak zboku, boli. I nie perwersje, nie mam dość. Tak szybko się mnie nie pozbędziesz.
-zakończył z zadziornym uśmiechem.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Pią 05 Paź 2012, 12:00

-Chciałbyś wybić mi zęby? No wiesz..a kto by cię podgryzał jak nie ja?-spytał masując jego pośladki. Zbliżył usta do ramienia Rudego i ugryzł go. Po sekundach się oderwał i oblizał usta. No tym razem przynajmniej nie przegryzł skóry na tyle by leciała krew.-Ketsu..gdybym cię traktował jak szmatę to i tak byś mnie nie opuścił?-zapytał po chwili wtulając twarz w jego rude, piękne dla czarnowłosego włosy.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Pią 05 Paź 2012, 16:09

Otworzył oczu czując zęby czarnowłosego na ramieniu. Chciał się na niego rzucić mimo bólu tyłka lecz skamieniał słysząc jego pytanie. Gdy Sammael wtulił się w jego włosy po chwili położył jedną dłoń na jego głowie. Wpatrywał się tępo w jeden punkt.
"Czy w tym pytaniu jest jakiś haczyk? Czy to jakiś test? A co jeśli odpowiem źle? Może nic nie mówić?"-jego myśli krążyły szeleńczym tempem po jego głowie.
Po sporym kawałku momentu wplótł drugą dłoń we włosy czarnowłosego i zacisnął lekko dłonie zamykając oczy. Przyciągnął go jeszcze bardziej do siebie i z oporem wyszeptał cicho:
-Tak, nie opuściłbym cię...-głos mu się załamał -Nie mógłbym.
Dobrze wiedział, że po jego słowach Sammael odsunie się od niego i zrobi się nieswój. Wiedział, że nie lubi takich ckliwych momentów ani czułych wyznań.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Nie 07 Paź 2012, 10:28

-Hmm...jesteś taki słodki kotku. I uroczy.-zamruczał do niego zadowolony z odpowiedzi. Pocałował go w czoło dla uspokojenia, bo słyszał co działo się z głosem kochanka kiedy mu to wyznawał. Przypomniała mu się reakcja Rudego, kiedy powiedział tak samo o tym, że jest uroczy. Wtedy była rozmowa o kotkach nabitych na patyk..zaśmiał się na samą tę myśl. Zaczął bawić się włosami Ketsuekiego.-Jak ja kocham ich kolor.-westchnął cicho.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Nie 07 Paź 2012, 13:09

Otworzył oczy czując usta Sammaela na czole lecz skrzywił się słysząc jego śmiech. Wtulił się w jego pierś i zamruczał niczym kot czując jego dłoń we włosach.
-Uroczy... -nie chciał się z nim kłócić ale to go drażniło -Sammael... Jak ja jestem uroczy, to na twój widok powinienem żygać tęczą... Bo wiesz, z nas dwóch to ja tu jestem najbardziej męski .
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Nie 07 Paź 2012, 19:08

-Co? Że niby ja mniej męski od ciebie? Od kogoś kogo ja za przeproszeniem rżnę? Pff..nie sądzę. To nie ja jęczę za każdym razem i to nie ja zakładałem koronki Ketsu.-zaśmiał się i odkleił od siebie chłopaka.-I nie rzygaj tęczą kotku. Bo jeszcze będę musiał cię potem umyć, bardzo dokładnie wyszorować, a potem wytrzeć...-wyszeptał mu do ucha i zaczął całować po żuchwie, bez przerwy się uśmiechając.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Nie 07 Paź 2012, 19:48

-Że co? Że jęczę? Że co zakładam? Chyba co jestem zmuszony założyć...-prychnął pod nosem -I że co? Jęczę?!
Spojrzał na niego morderczym wzrokiem.
-Cholerny perwers...-mruknął gniewnie.
Jednak na jego słowa nieco zawstydzony odwrócił głowę wyobrażając sobie czynności wymieniane przez Sammaela, a że miał bujną wyobraźnię czuł, że robi się coraz bardziej czerwony. Do tego jeszcze dochodziły pocałunki czarnowłosego.
O matko... Jego jeszcze tyłek boli, a zaczyna mieć znowu chcice...
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Nie 07 Paź 2012, 22:18

-Najpierw musiałbym ci powiedzieć coś co aż ciśnie się na me usta. Wtedy dopiero zobaczyłbyś jaki perwers we mnie drzemie. A uwierz normalnie tego mówić nie mogę.-mruknął do niego. Widząc co chłopak robi, odsunął się od niego trochę. Westchnął lekko i po chwili ziewnął przeciągle.-Cała litania naszych stosunkach dość częstych, zabawne. Bardzo zabawne.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Pon 08 Paź 2012, 01:44

Zmarszył czoło i przysunął się z powrotem do czarnowłosego.
-Zabawne? Co jest niby takie zabawne? Ja nie widzę nic śmiesznego w tym...
Burknął zły nie wiedząc o co chodzi jego kochanemu brutalowi.
-No... Slucham...
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Pon 08 Paź 2012, 05:06

-No..nie wiem. To chyba zbyt zboczone i za mało taktowne żeby mówić takie coś, no ale jeśli ładnie poprosisz to ci powiem.-odparł patrząc gdzieś w bok. Przejechał dłonią po udzie rudego i zaczął się cicho śmiać, prawdopodobnie z siebie, jakim to on perwersem jest.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Pon 08 Paź 2012, 08:23

Zgromił go wzrokiem słysząc co mówi.
-Nie mam zamiaru cię prosić o coś ta...-zadrżał nagle czując dłoń czarnowłosego na swoim udzie -Zboku jeden... -pacnął go w ramię oczywiście na tyle ile miał sił i pokazał język słysząc znowu jego śmiech.
Położył rękę na twarzy kręcąc głową.
-I że niby ja jestem niewyżyty?
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Pon 08 Paź 2012, 12:52

-Ty niewyżyty? Ja tak powiedziałem kiedykolwiek? No wiesz..bardziej niż ja nie jesteś.-odparł i znów jego dłoń wylądowała na udzie rudego.-Ja po prostu myślę tylko o tym, że chciałbym cię rżnąć od rana do nocy, bez przerwy w każdej pozycji jaka jest możliwa. Cały czas mam w głowie twoje jęki, krzyki..to jak wymawiasz moje imię. Uwielbiam cię pchać, czuć twoją spermę w swoich ustach. To jak mnie drapiesz, jak zlizujesz krew z mojego torsu...-szeptał mu przez chwilę do ucha i gładził wtedy też jego udo.-Wiem, że ci się to podoba Ketsu, mój ty uroczy zboczeńcu.-mruknął na koniec i ponownie zaczął sie śmiać.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Pon 08 Paź 2012, 13:31

Zrobiło mu się gorąco gdy czuł jego oddech owiewający jego twarz. W dodatku jego ręka na udzie Ketsuekiego wywoływał dzikie porządanie. Stłumił je nieznacznie gdy usłyszał jego śmiech.
-Sam jesteś zboczeńcem.
Złapał go za ramiona i przyciągnął do pocałunku wdzierając się w jego usta. Kiedy zabrakło mu powietrza oderwał się od niego.
-Lubię tego zboczeńca. -wysapał i ponownie pocałował.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Wto 09 Paź 2012, 05:43

Lekko zaskoczony nie oddał tego nagłego pocałunku. Odsunął chłopaka od siebie i oblizał wargi czując jakże słodki posmak.
-Znów masz chcicę?-spytał i położył się na plecach. Przyciągnął rudego do siebie, by ten na nim usiadł.-Poudawaj sobie i tyle.-odarł z uśmieszkiem.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Wto 09 Paź 2012, 05:56

-He? Nie mam chcicy. -udał obrażonego.
Nieco zaskoczony skrzywił się z bólu gdy czarnowłosy posadził go na nim. Niestety, ale jego tyłek na razie był niesprawny.
Zgromił Sammaela wzrokiem.
-Nie mogę cię już po prostu pocałować? Zawsze musi mi chodzić o sex? Rany... Ja o chlebie ty o niebie...-odwrócił głowę byleby nie patrzeć na niego.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Czw 11 Paź 2012, 12:42

-Że ja o czym? A tfu! Nigdy o niebie! To zło! Ne!-krzyknął obrzydzony tym i odsunął się.-Z tym białym słitaśnym światem w ogóle mnie nie łącz! Ranisz mnie mówiąc takie rzeczy!-dodał jeszcze i wstał.-Będę się musiał odkazić pewnie, yhh...ty chcesz się mnie pozbyć Ketsu ja to wiem!-pociągnął go za rękę i poszedł z nim do łazienki. Szybko odkręcił wodę i rozebrał ich obu.-Już już! Musimy się oczyścić z takich słów Ruda!
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Czw 11 Paź 2012, 13:50

Otępiałym i przestraszonym wzrokiem obserwował Sammaela. Odbiło mu czy jak?
Ta nagła zmiana czarnowlosego nieźle zaskoczyła Ketsuekiego. Nie odzywał się nawet gdy go rozbierał w łazience. Jednak zakazane słowo wyrwało go z opętania.
-Nie Ruda.... -burknął.
Wszedł do wanny siadając tyłem do niego i splótł ręce na piersi nadymając twarz.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Pią 12 Paź 2012, 13:01

Rozebrany wszedł do niego i przytulił go od tyłu.-Pozwolisz, że cię umyję?-bardziej stwierdził niż spytał. Wziął do ręki buteleczkę z mydłem z płynie i nalał sobie trochę na rękę. Począł wcierać w niego ciecz o waniliowym zapachu. W pewnym momencie zjechał na krocze chłopaka i ni to mył jego członka ni to pocierał po nim ręką, by podniecić rudego. Ustami przyssał się do jego szyi, której jeszcze nie umył.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Pią 12 Paź 2012, 15:00

Nic nie odpowiadając kiwnał lekko głową. Ech... Czasami nie rozumie Sammaela... No cóż, tak jest chyba lepiej.
Spiał się nagle, gdy czarnowłosy dotknął jego członka. Złapał krawędzie wanny i skrzywił się lekko.
-Teraz ty masz chcicę...
Kiedy poczuł jego usta na szyji mimowolnie rozluźnił się i odchylił głowę do tyłu kładąc ja na ramieniu Sammaela. To lubił... Przysunął się do niego ocierając o jego krocze.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Sob 13 Paź 2012, 22:02

-Ja zawsze mam na ciebie ochotę rudzielcu..-zamruczał do niego i westchnął czując jak ten się o niego ociera.-Choć widzę, że ciebie nadal ta chęć nie opuszcza..-dodał cicho się śmiejąc. Złapał chłopaka za biodra i polizał po nie oklejonej plastrem części szyi, chcąc po chwili się w nią wgryźć jak poprzednim razem, no prawie jak poprzednim..
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Sob 13 Paź 2012, 22:20

Zaśmiał się.
-Boś niewyżyty... Hmm... choć lepsze to niż miałbyś wciskać mnie w koronki.
Uśmiechnął się i odchylił jeszcze bardziej głowę ułatwiając Sammaelowi dostęp.
Wyciągnął rękę i wplótł dłoń w jego włosy.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Sob 13 Paź 2012, 22:56

-Wiesz, że dopiero co skończyliśmy jeden stosunek prawda? Do tego lekki nie był. Nie wiedziałem, że twój tyłeczek tyle zniesie Ketsu.-zaśmiał się i zaczął powoli poruszać ręką po członku chłopaka.-Potrafisz mnie bardziej podniecić kocie? Czy może jesteś zbyt słaby w te klocki? Hmm?-spytał unosząc delikatnie brew do góry.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Sob 13 Paź 2012, 23:06

Burknąl parę niezrozumiałych słów.
-Czy zawsze każda pieszczota musi kończyć się bólem mego zacnego tyłka?
Zadrżał gdy Sammael zaczął poruszać ręką. Ponownie warknął gdy rzucił mu to dziwne wyzwanie.
-Potrafię... ale nie dzisiaj.
Mimo końca własnej woli odsunął się od niego na parę centymetrów.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sammael Nie 14 Paź 2012, 19:09

-No jak to nie dzisiaj...no weź..-mruknął do niego i ułożył się wygodniej w wannie. Zaczął się ochlapywać wodą i po prostu myć. Był tak cicho, że Ketsu mógł go nie usłyszeć. W sumie jak zwykle i to nic nowego pewnie. Westchnął ciężko myśląc co zrobić z tą jego rudą małpką.
-Ketsueeki.....odwróć się w moją stronę..-powiedział do niego z lekkim uśmieszkiem na ustach.
Sammael
Sammael

Liczba postów : 334
Join date : 03/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Ketsueki Nie 14 Paź 2012, 19:41

Burknął pod nosem jakieś przekleństwo i z udawaną niechęcią odwrócił się powoli krzyżując ręce na piersi.
-Nie dzisiaj....
Przysunął się do niego i dotknął palcem wskazującym jego torsu.
-Coooo? -zapytał wpatrując się w niego obrażonym wzrokiem.
Ketsueki
Ketsueki

Liczba postów : 380
Join date : 02/08/2012
Age : 30
Skąd : Między piekłem a niebem

http://czerwona-brama.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Pokój 01.       - Page 21 Empty Re: Pokój 01.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 21 z 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach