W Kręgu Dusz.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój 04.

4 posters

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 19:37

- Lubisz tak przesiadywać w pokojach ? -wstał - nie chcesz nikogo nowego poznać? -zapytał z delikatnym uśmiechem - wybacz za mój wygląd , lepiej się ogarnę w łazience - nie będę tam długo - zapewnił wyciągając z torby spod łózka ręcznik.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 19:45

- Mam pewien problem z poznawaniem nowych osób, rzadko z kim potrafię się dogadać więc raczej zostanę póki co w pokoju - westchnął podciągając kolana pod brodę i obserwując blondyna. - Łazienka jest do Twojej dyspozycji, możesz w niej siedzieć jak długo chcesz - dodał po chwili.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 19:54

- Może jednak pójdziesz ze mną na spacer chociaż do lasu ? - zaproponował - nie będę długo przemyśl moją propozycję - puścił mu oczko i poszedł do łazienki zamykając za sobą cicho drzwi.
Gdy znalazł się w łazience zrzucił z siebie wszystkie ubrania składając je w kosteczkę. Stał pod prysznicem dobre 5 minut. Z niepokojem stwierdził ,że ma tylko ze sobą ręcznik ... westchnął cóż trudno wyjdzie tylko w ręczniku.
Związał włosy w luźny warkocz i wyszedł z łazienki tylko w ręczniku na biodrach - Wybacz zapomniałem ubrań - powiedział swobodnie . Podszedł do szafy szukając czegoś co dziś mógłby ubrać.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 20:01

- Niee sz-szkodzi.. - wyjąkał widząc chłopaka tylko w ręczniku na biodrach. Odwrócił lekko głowę czując że się rumieni, blondyn miał zdecydowanie zbyt ładne cało by patrzeć na nie normalnie. Wstał z łóżka opuszczając lekko głowę i zakrywając twarz włosami by nie zauważył że się czerwieni. - To.. jeżeli nadal chcesz iść na spacer do lasu, to mogę pójść z tobą.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 20:05

- Oczywiście , że aktualne tylko może się przebież z piżamy - nie poczuł gdy ręcznik opadł mu na ziemię - wyjął z szafy jakąś granatową koszulę dobrał spodnie i buty cały uśmiechnięty wziął resztę bielizny - to ja się ubiorę a jak ty chcesz to skorzystaj z łazienki - powiedział nadal patrząc w szafę nie świadomy sytuacji, że stoi jak go pan Bóg stworzył.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 20:11

Zasłonił ręką oczy gdy spadł mu ręcznik czując że zapewne wygląda teraz jak burak, mimo że to nie mu się przytrafiło. - Cai... zsunął ci się ręcznik - poinformował cichszym głosem i wyciągnął ze swojej torby jeszcze nie rozpakowane ubranie. Wziął je do rąk i skierował się do łazienki starając się nie patrzeć na chłopaka. Spłukał twarz zimną wodą by się uspokoić i zaczął się przebierać.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 20:19

Gdy chłopak powiedział na głos , że spadł mu ręcznik zrobiło się mu trochę głupio i aż go zmroziło na chwilę.W całym jego życiu tylko brat i jego osobisty lokaj widział go nago. Miał na dzieję , że jednak jego współlokator nie będzie mu tego wypominać. Szybko się ubrał i zapiął koszulę z żabotem aż pod samą szyję. Granatowy odcień podkreślał jego oczy , spodnie schował w wysokie buty. Wziął małą Torbę na ramię i już gotowy zapukał do łazienki - To ja już czekam na Ciebie ubrany ... - powiedział pogodnie poprawiając rękawiczki które tym razem były czarne.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 20:24

Założył na siebie białą, za dużą koszulę i czarne, zwężane rurki, a na nogi naciągnął martensy. Włosy upiął w kucyk na boku i wyszedł z łazienki. Gdy stanął obok swojego współlokatora dopiero teraz zauważył jak bardzo jest niski, dwadzieścia centymetrów różnicy to dosyć dużo, postanowił jednak jakoś to przeboleć - Możemy już iść - powiedział podchodząc do drzwi.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 20:27

- W takim razie co powiesz nad wyprawę nad morze ? - uśmiechnął się zachęcająco -Dawno już nad nim nie byłem a tęsknię za szumem fal ... Może nawet kogoś tak spotkamy z uczelni. Podszedł do niego zamykając drzwi.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 22:12

Wszedł do pokoju lekko przytłumiony swoim zachowaniem, to zdecydowanie było nieodpowiednie zostawiać tak tam Cai'a. Chciał wrócić z nim, ale nie miał ochoty dłużej tam siedzieć. Zbyt duże towarzystwo go przytłaczało. Wyciągnął ze swojej szafki przy łóżku jakieś małe pudełeczko i poszedł do łazienki. Przesiedział w niej jakieś dziesięć minut po czym wyszedł z niej i położył się na swoje łóżko znów biorąc książkę do ręki. Chciał poczekać aż wróci jego współlokator.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 22:23

Przyszedł do pokoju - Czyżby za dużo ludzi? - spytał patrząc z uśmiechem na chłopaka . Opierał się o framugę drzwi - nie gniewaj się zaprosiłem ich kiedyś na herbatę do nas. - Zamknął drzwi i usiadł obok niego. - Co to za książka jeśli mogę zapytać?
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 22:27

- Możesz zapraszać kogo chcesz, to w końcu też twój pokój - zdziwił się lekko gdy zobaczył że chłopak tak szybko wrócił. Czyżby przez niego? - A to.. jakiś nudny kryminał na zabicie czasu - oparł się o ścianę przy łóżku zerkając na niego.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 22:33

Nudny kryminał skoro tak ...- wstał i przeciągnął się rozpinając parę guziczków koszuli - Ten drugi chłopak Des też nie lubi chyba poznawać nowych - takie odniosłem wrażenie - spojrzał na chłopaka - Mikaze jutro też gdzieś pójdziemy nie na długo ale na chwilę. - uśmiechnął się - jak będzie ci brakować książek powiedz mam ich pełno w torbie - powiedział odkładając miniaturę torby na półkę. - Tak po za tym dobrze się czujesz ? Wiesz nie wiem czy duchy na coś mogą chorować , chociaż na logikę wątpię abyś miał problemy z zdrowiem. . .
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 22:40

- Nie mogę na nic chorować jeżeli nie chcę, ale umrzeć mogę.. wymaga to dużego wysiłku od przeciwnika i sporego cierpienia ode mnie, ale jest prawdopodobieństwo że przy silnym ataku zginę - tłumaczył wciąż patrząc na niego, z jakiegoś powodu jego obecność go uspokajała. - A gdzie chcesz jutro iść ?
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 22:45

Jutro ... może do lasu może do miasta zobaczymy jutro. Usiadł z powrotem obok niego i spojrzał w jego oczy - Senny się robię - stwierdził ściągając rękawiczki a misterne pentagramy zaczęły się iskrzyć na jego dłoniach.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 22:49

Spojrzał na jego dłoń nie wiedząc co się dzieje, zastanawiał się dlaczego tak nagle te znaki zaczęły świecić. -Dlaczego one... tak nagle zaiskrzyły ? - spytał wyciągając swoją dłoń w jego kierunku jak gdyby chciał ich dotknąć jednak w ostatniej chwili się cofnął.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 22:53

- nie nie wiem trochę mi słabo przez to ... Co jakiś czas to się powtarza i zawsze o tej samej porze. - spojrzał na niego - po prostu się położę ...
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 22:57

- Jak chcesz .. - przetarł nerwowo czoło dłonią myśląc byle to tylko nie było nic poważnego, pierwszy raz coś takiego widział. Wstał z łóżka kierując się w stronę szafy. - I znów piżama.. - westchnął szukając ubrania na przebranie się.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 23:00

Piżama nie lubię piżam ... - stwierdziwszy cicho wstał i zaczął rozpinać koszulę co szło mu mozolnie przez ból , który odczuwał w dłoniach. Zerknął na ukradkiem na chłopaka
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 23:05

Spojrzał na niego zauważając że najwyraźniej ta energia, która emanuje z pentagramów sprawia mu ból. - Może.. może Ci pomóc? Chyba Cie to boli... - powiedział niepewnie na chwilę odchodząc od szafy. Chciał mu jakoś pomóc, ale sam nie był pewnie jak on do końca na to zareaguje.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 23:07

- Może odpiąć te cholerne guziki od koszuli ... - westchnął - gdybym bym nie był takim ciekawski dzieckiem nie miałbym teraz takich problemów.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 23:10

Podszedł do niego i powoli zaczął odpinać mu guziki przy koszuli, starał się przy tym zachowywać jak najnaturalniej jednak ręce drżały mu coraz mocniej. - Co masz na myśli mówiąc ' ciekawskim dzieckiem ' ?
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 23:22

Patrzył na jego poczynania - cóż ... wszędzie chodziłem za bratem raz podglądałem go pod wodospadem. Tam rozmawiał ze smokiem ... i jak odszedł to ja postanowiłem , że też porozmawiam ze smokiem. Koniec końców rozmowy nie było i dostałem taki prezent - podniósł dłonie. Za uwarzył , że dłonie chłopaka drżą delikatnie się uśmiechnął.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Mikaze Sob 11 Sie 2012, 23:27

- Widać ten smok miał jakiś powód by Cię tak naznaczyć - skończył rozpinać i pomógł mu jeszcze zdjąć koszulę sam biorąc swoją piżamę i idąc do łazienki się przebrać. - Jakbyś jeszcze potrzebował czegoś to mów od razu, dla mnie to tylko przyjemność pomagać komuś - dodał jeszcze i zniknął za drzwiami.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Cai. Sob 11 Sie 2012, 23:28

Uśmiech wpłyną na jego twarz ,rozebrał się do końca . Wszedł pod kołdrę nie szukając już piżamy i zasnął .











( dobranoc ; ) )
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 04.               - Page 2 Empty Re: Pokój 04.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach