W Kręgu Dusz.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jadalnia.

5 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Shin Pią 10 Sie 2012, 22:16

- Aha - powiedział spoglądając na niego - co tak dokładnie chcecie zrobić, bo jak coś nie skomplikowanego to mogę pomóc - powiedział spokojnie dalej wymachując swoimi krótkimi nóżkami.
Shin
Shin

Liczba postów : 48
Join date : 06/08/2012

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Go?? Sob 11 Sie 2012, 08:19

Zabłądził. A wydawało mu się, że to niemożliwe. Budynek był prosty. Był już w tej jadalni wcześniej. Logicznie rzecz biorąc, powinien tam dotrzeć z zamkniętymi oczami.
-Przepraszam- powiedział, wchodząc do pomieszczenia.-Już jestem.
Zobaczył, że Desmond gdzieś poszedł, a na blacie siedzi kolejna obca mu osoba. Chciał tylko, żeby przynajmniej ten chłopak nie był tak... entuzjastyczny. Postanowił się przedstawić.
-Nie znamy się... nazywam się Levanenn- podał mu rękę.
Miał niemal całkowitą pewność, że to anioł.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Natsu Sob 11 Sie 2012, 11:06

- Levanenn, nareszcie jesteś.. już myślałem że coś Ci się stało - gdy tylko zobaczył że jego współlokator wszedł do jadalni kamień spadł mu z serca, podszedł do niego i pogłaskał go po głowie. - Sami właśnie dokładnie nie wiemy - zerknął na drugiego chłopaka.
Natsu
Natsu
Admin

Liczba postów : 231
Join date : 30/07/2012

https://naznaczeni.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Go?? Sob 11 Sie 2012, 11:31

-Prawdę mówiąc, ja też nie mam pojęcia, co moglibyśmy zrobić.- powiedział.- Może po prostu weźmy jakieś chipsy...
Pomyślał, że robienie sałatki to zdecydowanie zły pomysł. Poza tym, to było niebezpieczne, jeżeli nie wiedział, co kto lubi, a tłuste, pieczone ziemniaki wydały mu się neutralną opcją.
-Chyba, że masz ochotę na coś innego?- zapytał demona.
W dziwny dla niego samego sposób zależało mu na tym, żeby jedzenie smakowało przede wszystkim jego współlokatorowi.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Natsu Sob 11 Sie 2012, 11:44

- To może zrobi jakieś desery ? Na przykład koktajle lub szejki ? - podszedł do lodówki zaglądając co jeszcze mogliby zrobić. Jak wcześniej wspominał nie znał się na kuchni i w ogóle nie miał pomysłu co jeszcze mogliby zrobić. Westchnął ciężko opierając się o drzwiczki od lodówki.
Natsu
Natsu
Admin

Liczba postów : 231
Join date : 30/07/2012

https://naznaczeni.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Shin Sob 11 Sie 2012, 13:07

- Shin, milo mi - powiedział po czym uścisnął dłoń chłopaka, po czym przysłuchiwał się rozmowie chłopaków.
Shin
Shin

Liczba postów : 48
Join date : 06/08/2012

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Mikaze Nie 12 Sie 2012, 19:38

Otworzył drzwi do jadalni rozglądając się. A jednak to był błąd, zaczął żałować że nie wybrali się do restauracji. W pomieszczeniu znajdowały się trzy osoby. Zerknął na każdego z nich powoli się wycofując. -Mm.. chyba jednak ja.. - przerwał nie wiedząc czy powinien tak nagle zmieniać zdanie. Zerknął na blondyna za sobą.
Mikaze
Mikaze

Liczba postów : 72
Join date : 10/08/2012

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Cai. Nie 12 Sie 2012, 19:47

- skoro na razie nas nie widzą skorzystajmy z tego momentu i chodźmy do restauracji - uśmiechnął się i pociągnął go za dłoń wyprowadzając z jadali. Zerknął na swoje dłonie , które zaczeły iskrzyć gdy spojrzał na Demona i anioły. Przyjrzał się temu zaciekawiony a potem przeniósł swoją uwagę na Mikaze wyprowadzając go z budynku.
Cai.
Cai.

Liczba postów : 73
Join date : 09/08/2012

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Natsu Nie 12 Sie 2012, 19:55

W oczy rzuciło mu się dwie wychodzące osoby, nawet nie zdążył się z nimi przywitać. Wyczuł tylko że był to Czarodziej w towarzystwie Ducha. - Już ? Czemu niby tak szybko się zmyli ? - powiedział lekko oburzony i podszedł bliżej drzwi. - To nie ma sensu, ta impreza nie wypali ..


( Ponieważ połowa się nie odzywa impreza jest odwołana -,- )
Natsu
Natsu
Admin

Liczba postów : 231
Join date : 30/07/2012

https://naznaczeni.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Shin Nie 12 Sie 2012, 20:10

- Szkoda - powiedział zeskakując z blatu, podszedł i zajrzał do lodówki wziął jakiś drobiazg - Ale miło było poznać - powiedział po czym wyszedł.
Shin
Shin

Liczba postów : 48
Join date : 06/08/2012

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Natsu Pon 13 Sie 2012, 18:49

Omiótł jeszcze raz wzrokiem jadalnię po czym opuścił pomieszczenie kierując się za miasto.
Miał ochotę pospacerować w cichy, z dala od wszystkich.
Natsu
Natsu
Admin

Liczba postów : 231
Join date : 30/07/2012

https://naznaczeni.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Jadalnia.             - Page 2 Empty Re: Jadalnia.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach