W Kręgu Dusz.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój 02.

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Emil Pon 13 Sie 2012, 23:14

Uśmiechnął się krzywo.
- Coś w tym guście - odparł. Usiadł na swoim łóżku. - Prawda jest taka, że nigdy nie chciałem być demonem i nadal nie chcę, chociaż wiem, że to niemożliwe - powiedział cicho.
Trochę ryzykowne było wypowiadanie tych słów w towarzystwie innego demona, ale czuł, że Natsu go raczej nie zamorduje za to.
Emil
Emil

Liczba postów : 32
Join date : 04/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Natsu Pon 13 Sie 2012, 23:21

- Mi jest to wszystko bez różnicy, równie dobrze mógłbym być Aniołem i dalej mieć te wszystkie rasy jak i wojnę gdzieś. Każdy jest jaki jest i trzeba to zaakceptować - mówił teraz jak jakiś wielki filozof lecz po prostu starał wczuć się w sytuację. Usiadł obok niego - Na pewno nie bez powodu zostałeś Demonem, kiedyś może Ci się to przydać.
Natsu
Natsu
Admin

Liczba postów : 231
Join date : 30/07/2012

https://naznaczeni.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Emil Pon 13 Sie 2012, 23:25

- Taaak...już nie raz mi się przydała - powiedział z przekąsem. Chciał jeszcze coś powiedzieć, ale zatrzymał to dla siebie, bo nie będzie się żalił przed osobą, którą, bądź co bądź, poznał całkiem niedawno temu. Jednak cieszył się, bo zauważył, że Natsu w pewnym stopniu rozumie, o co mu chodzi. A przynajmniej stara się zrozumieć.
Emil
Emil

Liczba postów : 32
Join date : 04/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Natsu Pon 13 Sie 2012, 23:33

- Będę już chyba zbierał się do siebie - podniósł się z łóżka zauważając, która jest godzina. Chłopak pewnie jest zmęczony i chce się położyć, a ten mu tylko truje. Kichnął parę razy zasłaniając usta rękami i czując że jego samopoczucie się pogarsza. - Wpadnij do mnie jak będziesz chciał pogadać czy coś, pierwszy pokój.. pierwsze piętro.
Natsu
Natsu
Admin

Liczba postów : 231
Join date : 30/07/2012

https://naznaczeni.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Emil Pon 13 Sie 2012, 23:35

Spojrzał na Natsu i doszedł do wniosku, że on faktycznie musi się położyć, to przeziębienie nie wygląda za ciekawie.
- Jasne - odparł. - Wykuruj się.
Emil
Emil

Liczba postów : 32
Join date : 04/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Natsu Pon 13 Sie 2012, 23:39

- No to... do zobaczenia - pożegnał się i wyszedł kierując się w stronę swojego pokoju.
Natsu
Natsu
Admin

Liczba postów : 231
Join date : 30/07/2012

https://naznaczeni.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Emil Pon 13 Sie 2012, 23:44

Zdjął buty i położył się na łóżku. Natsu był naprawdę interesującą osobą, Emil naprawdę się zdziwił, że demon może taki być.
Zastanawiał się także, gdzie poszedł jego współlokator. Podejrzanie długo go nie było. Nie, żeby się martwił, po prostu był ciekawy.
Wziął swoje rzeczy z szafy i poszedł do łazienki. Wziął szybki prysznic i włożył tylko spodnie od piżamy, bo wciąż było dosyć ciepło. Wrócił do pokoju, wślizgnął się do łóżka i po jakimś czasie zasnął.
Emil
Emil

Liczba postów : 32
Join date : 04/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Emil Nie 19 Sie 2012, 21:17

Po kilku godzinach snu obudził się. Kiedy wstawał, poczuł dziwne szumy w głowie. Uznałby, że to dlatego, że gwałtownie się podniósł, ale do owych szumów dołączyło pieczenie pleców - w miejscu skrzydeł. Wszystko to było przelotne i trwało krótko, więc postanowił to zignorować. Spojrzał na łóżko obok - Aleksandra nadal nie było. Westchnął, wziął ubrania z szafy i poszedł do łazienki. Umył zęby i wziął krótki prysznic. Postanowił wyjść z pokoju i pospacerować.
Emil
Emil

Liczba postów : 32
Join date : 04/08/2012

Powrót do góry Go down

Pokój 02.         - Page 2 Empty Re: Pokój 02.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach